Bartosz

Bartosz

Wysoka jakość - Sprzęt medyczny - Sklep internetowy - ŁÃ³żka szpitalne – SKLEP INTERNETOWY GOLDI

Wysoka jakość - Aparatura Medyczna - Sklep internetowy - Aparaty KTG – www.goldi.com.pl - http://www.goldi.com.pl
Firma Aparatury Medycznej korzystając z długiego doświadczenia w produkcji KTG oraz detektorów tętna płodu wyszła przed szereg aby rozszerzyć ofertę świadczonych usług napraw w zakresie naprawy oraz regeneracji głowic ultradźwiękowych oraz DOP. Jako jeden z liderów w produkcji ultradźwiękowych urządzeń do badania tętna płodu, posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie, które udowadnia i pozwala naprawić uszkodzonia głowic ultradźwiękowych i DOP. Świadczymy usługi wysokiej jakości, w tym także usług napraw urządzeń, w zakresie których posiadamy wieloletnie doświadczenie potwierdzone zdobytymi dyplomami certyfikatami. Posiadamy wyspecjalizowany zespół serwisowy, stale [pszerzamy swoje kompetencje na szkoleniach zarówno krajowych, jak i zagranicznych.
http://www.goldi.com.pl/aparaty-ekg/
http://www.goldi.com.pl/aparaty-ktg/
http://www.goldi.com.pl/defibrylatory/
Do Państwa dyspozycji pozostają przeszkoleni pracownicy z doświadczeniem w naprawie sprzętu szpitalnego. W trosce o nieprzerwaną pracę sprzętów medycznych doradzamy szpitalom, gabinetom prywatnym i innym placówkom medycznym kompleksowy serwis aparatur medycznych. Fachowo i rzetelnie naprawiamy ultrasonografy, rezonanse,mammografy, tomografy i inne urządzenia medyczne, wymagające ciągłego działania. Klientom korzystającym z serwisu urządzeń szpitalnych zapewniamy szybką reakcję na zgłoszenia oraz fachowe wykonanie prac serwisowych przez doświadczonych i wykwalifikowanych inżynierów.
http://www.goldi.com.pl/fotele-ginekologiczne/
kardiomonitory
koncentratory tlenu
Wykonujemy przeglądy gwarancyjne. Wystawiamy dokumenty techniczne o funkconowaniu sprzętu. Zakładamy dokumenty techniczne. Prowadzimy Serwis aparatów zarówno w gabinecie jak i w naszej firmie. Standardowy czas reakcji na zgłoszenie wynosi 48 godzin i w przypadku drobnych usterek rozpoznanie i próba ich naprawienia podejmowana jest w placówce zgłaszającej usterkę. Jednak w przypadku poważniejszej usterki oraz kiedy wymagane jest zamówienie części zamiennych, naprawa przeprowadzany jest w siedzibie serwisanta. Dostawa realizowany jest przez nas bądź w przypadku mniejszych urządzeń przez firmę zewnętrzną. Pracujemy na terenie krajowym, oraz przyjmujemy do serwisu urządzenia przesyłane bezpośrednio do siedziby firmy. Przed wysłaniem urządzenia do naprawy albo przeglądu prosimy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Współpracujemy również z autoryzowanymi naprawami producentów aparatury medycznej.
kozetki lekarskie
lampy zabiegowe
łÃ³żka szpitalne
pompy infuzyjne
Aparat EKG 1200G
Aparat EKG przenośny 12 - kanałowy o dobrej konstrukcji budowy z możliwością drukowania 3/6/12 badań na papierze termicznym o wielkości 210mm, wyposażony w ekran LCD 8", polskie menu, automatyczną interpretację, wbudowaną baterią – 90 minut pracy lub 4 godziny czuwania. Aparat posiada wejście USB, dzięki któremu może połączyć się z komputerem. Elektrokardiograf łatwy i bardzo prosty w obsłudze przeznaczony do placówek służby zdrowia oraz gabinetów ginekologicznych czy położniczych.

W standardzie Aparat posiada:
• elektrokardiograw 1200G
• elektrody – komplet
• kabel do łączenia z zasilaniem, oraz wejście na USB
• żel przeznaczony do badań
• znacznik pacjentki

pulsoksymetry
spirometry
ssaki medyczne
wieszaki kroplówki
http://www.goldi.com.pl/szafy-lekarskie/
Kardiomonitor CMS8000
Kardiomonitor przeznaczony jest do obserwacji stanu chorego w domu. Można go użytkować u pacjentów dorosłych, dzieci i u noworodków. Urządzenie stosuje się w gabinetach prywatnych, oddziałach szpitalnych. Monitor ma wbudowany port do kapnografu posiada możliwość łatwego rozbudowania w funkcjonalność o pomiar stężenia CO2 w strumieniu bocznym.

Urządzenie może monitorować parametry takie jak: EKG, RESP, NIBP, SpO2, dwukanałową TEMP, Pr, Resp, ST, Arytmia. Wyposażony jest w moduł pomiarowy oraz wyświetlacz a opcjonalnie moduł IBP2, kapnograf (CO2) lub wbudowaną drukarkę. Ustawienia alarmowe kardiomonitora sygnalizuje wizualnie i dźwiękowo stany alarmowe, których parametry można ustawić ręcznie lub automatycznie na podstawie aktualnych wartości parametrów.

http://www.goldi.com.pl/szafki-przylozkowe-szpitalne/
http://www.goldi.com.pl/wozki-do-przewozenia-chorych/
http://www.goldi.com.pl/wozki-do-przewozenia-zwlok/
http://www.goldi.com.pl/wozki-anestezjologiczne/
KOMORY DO ZWŁOK
Komora do zwłok w dwóch trumnach i jednej tacy KST-2/1K.1

Komora do zwłok przeznaczona jest do przetrzymywania ciał w trumnach jednej odkrytej + jednej otwartej wprowadzanych na wózkach oraz jednego ciała na tacy.
Ściany w komorach z wózkiem, regałem i tacą wykonane ze stali kwasoodpornej.
Agregat chłodniczy typu monoblok sterowany elektrycznie z cyfrowym wyświetlaczem temperatury, automatycznym odszranianiem, z wymuszonym obiegiem chłodnego powietrza. Zasilanie agregatu prądem 230 V o mocy 950 W.

http://www.goldi.com.pl/wozki-reanimacyjne/
http://www.goldi.com.pl/wozki-transportowo-kapielowe/
http://www.goldi.com.pl/wozki-zabiegowe/