Aleksjej

Aleksjej

http://med.fox.olsztyn.pl - Atrakcyjna cena - Aparatura Medyczna - Sklep medyczny - ŁÃ³żka szpitalne

MED. FOX OLSZTYN - Wysoka jakość - Sprzęt medyczny - Sklep www - Aparaty KTG - http://med.fox.olsztyn.pl
Każde z urządzeń, które są w naszej ofercie, posiada wips do rejestru wyrobów medycznych. Nasz sprzęt został również wpisany w rejestrze produktów leczniczych, wyrobów medycznych oraz produktów biobójczych. Nasz firmowy sklep medyczny w Bielsku-Białej, jest on dobrą okazją aby osobiście poznać asortyment Euro-Medical. Znaczną część naszej produkcji eksportujemy do Holandii czy Wielkiej Brytanii. Jakość naszej oferty potwierdzają także nasze nagrody, wyróżnienia czy certyfikaty. Początkowo nasza oferta nie była duża – 6produktów, by w roku 2016 zwiększyć się do ponad 300 produktów. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, sprzedając sprzęt również pod indywidualne zamówienia. Nasza firma Euro-Medical zajmuje się również projektowaniem wyrobów medycznych dla kardiologiii ginekologii.
http://aparatekg.fox.olsztyn.pl/
http://szafa-medyczna.fox.olsztyn.pl/
http://uslugi.fox.olsztyn.pl/
Stale uczymy się ciągle nowych produktów, poznajemy nowatorskie pomysły inżynierów. Dzięki temu nasza oferta regularnie jest poszerzana i możemy zaskakiwać klientów nowymi wyrobami. Państwa sugestie stale kształtują naszą chęć udoskonalania wyrobów jak i sięgania po nowe rozwiązania.
Bogate doświadczenie zdobyte w ciągu kilku lat istnienia na rynku, kooperacja z firmami zagranicznymi, jak również dogłębne studiowanie sugestii naszych klientów, pozwalają nam oferować solidne, trwałe ale także ergonomiczne produkty. Sprawdzają się one doskonale w wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności państwowej (na przykład szkoły, szpitale publiczne, hospicja, Domy Pomocy Społecznej, urzędy i tym podobne.) a także w prywatnych domach klientów indywidualnych. Dzięki dynamicznie pracującemu działowi technologiczno – konstrukcyjnemu, jesteśmy w stanie wdrażać do produkcji nowatorskie technologie oraz produkty, tak aby sprostać wymaganiom klientów. Wysoka jakość naszych wyrobów w połączeniu z konkurencyjnymi cenami, tworzy świetną ofertę dla naszych odbiorców.

http://ksiegowosc.fox.olsztyn.pl/
http://uslugi.fox.olsztyn.pl/
FOTELE ZABIEGOWE
Fotel zabiegowy FoZa Basic
Stół zabiegowy FoZa Basic jest przeznaczony jako fotel do pobierania krwi oraz do zabiegów medycznych. Na fotelu można wykonywać zabiegi pobierania krwi, zabiegi medyczne i opatrunkowe, zabiegi dializy i chemioterapii. Fotel przeznaczony do wyposażenie szpitali, zakładów opiekuńczo-leczniczych oraz pomagać w opiece w domach prywatnych, {punktach oddawania krwi|punktów krwiodawstwa oraz gabinetów zabiegowych. Przeznaczony jest do:
przeprowadzania badań pacjentów,
wykonywania zabiegów,
pobierania krwi,
wykonywanie innych badań lekarskich.

http://sprzet-medyczny.razem24.pl
http://ssaki-medyczne.razem24.pl
http://szafa-lekarska.razem24.pl
{LAMPA BAKTERIOBÓJCZA|LAMPY BAKTERIOBÓJCZE|

Lampa bakteriobójcza przepływowa, to zaawansowany sprzęt wykorzystywany pospolicie w placówkach szpitalnych a także w prywatnych gabinetach lekarskich. Przepływowy typ lamp umożliwia obecność personelu w tym samym pomieszczeniu, w trakcie działania urządzenia, co w jakimś sensie upraszcza pracę. Lampa bakteriobójcza, zgodnie z jej nazewnictwem służy do dezynfekowania powierzchni tudzież rzeczy, przy pomocy promieniowania UV-C którym niejako „wyłączamy” bakterie oraz wirusy. Ich popularność jest wywołana nie tylko znaczną użytecznością w codziennej pracy służb medycznych ale również faktem ogólnodostępności i wielu opcji, dopasowanych do potrzeb każdego klienta. Jest to produkt, w naszej opinii, absolutnie niezbędny, ponieważ relatywnie niewielkim kosztem pozwala na znaczące zwiększenie sterylności jak i co za tym idzie bezpieczeństwa w placówkach medycznych.

http://szafki-przylozkowe.razem24.pl
http://uslugi-medyczne.razem24.pl
http://vip.razem24.pl